SPORT W SZKOLE
Maria Konopnicka

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

w Izbicy

RUSZ SIĘ IZBICO!!!


     Dnia 22.11.2015r. w Zespole Szkół w Izbicy odbył się festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Rusz się Izbico”. Został zorganizowany w ramach projektu „Wspólnie działamy na rzecz społeczności lokalnej”. Projekt ten został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i wzięło w nim udział piętnastu gimnazjalistów z tutejszego zespołu szkół pod opieką p. Małgorzaty Poniedziałek i p. Mariusza Olecha.

Głównym punktem festynu były turnieje piłki siatkowej i  halowej piłki nożnej. Na boisku rywalizowały ze sobą drużyny Urzędu Gminy Izbica, Banku Spółdzielczego w Izbicy, społeczności lokalnej, Ciastkarni TiMM oraz gościliśmy reprezentantów Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej z  Krasnegostawu.

     W siatkówce zwyciężyła drużyna OSM Krasnystaw przed reprezentantami społeczności lokalnej i Banku Spółdzielczego, natomiast najlepszą w piłce nożnej okazała się drużyna Banku Spółdzielczego, wygrywając jednym punktem z Cukiernią TiMM. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Urzędu Gminy.

     Na widowni nie zabrakło panów Wójta i Sekretarza Gminy, którzy gorąco dopingowali swoim kolegom z pracy.

     Wszyscy, którzy przyszli w tym dniu na festyn, mogli spróbować swoich sił w  indywidualnych konkurencjach sportowych: rzut kaloszem do beczki, wyciskanie sztangielki, skok w dal z miejsca, siłowanie na rękę czy odbijanie piłeczką ping-pongową do celu.

      Dzięki sponsorom każdy mógł skorzystać z minibarku oraz mogliśmy nagrodzić zwycięzców.

     Organizacja festynu okazała się strzałem w dziesiątkę, wszyscy się świetnie bawili zarówno uczestnicy jak i kibice. A organizatorzy cieszą się z sukcesu.


M. Poniedziałek


FOTORELACJA